Kabaret Pot a Lesk aneb 100 lidí 100 chutí

Kabaret Pot a Lesk aneb 100 lidí 100 chutí

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábřeží 306/13

Termín: 27.5.2020
Vstupné:

350 Kč

27květen středa 20:00

Žánr: divadlonový cirkus rodina děti show


Divadlo Jatka78 vzkazuje: „Voláme do světa, že otevíráme naše divadlo Jatka78. Voláme do světa, že otevíráme a jsme připraveni hrát. Voláme do světa, že vás potřebujeme, pokud vy potřebujete nás. Voláme do světa, že s klidem k lidem. Voláme, zpíváme, tančíme, desinfikujeme, staráme se, opravujeme, rekonstruujeme a zkoušíme!“

Diváci budou mít možnost zažít jedinečný večer za účasti souborů, které na Jatkách78 pravidelně vystupují, a to jak na živo divadle tak i při živém vysílání. Diváci budou mít konečně možnost vidět všechny vystupující na skutečném, reálném, 3D jevišti, a vystupující tak možná budou mít šanci po dlouhé době vidět skutečného diváka a slyšet jeho potlesk.

Během večera diváci zažijí „100 chutí“, které budou servírovat vystupující z Cirku La Putyka, Bratrů v tricku, Vosto5, Squadra Sua či DEKKADANCERS. Těšit se je možné i na herečky Terezu Ramba, Elišku Křenkovou a herce Jana Cinu.

Akce je vhodná od 7 let.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kabaret Pot a Lesk aneb...

Výstaviště HolešovicePraha (1 187 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.1 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (2.1 km)