85 %
Amerikánka v Praze

Amerikánka v Praze

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábřeží 306/13

Termín: 12.4.2019
Vstupné:

780 Kč

12duben úterý 20:30

Žánr: divadločinohra letní scéna jatka78 tereza ramba eliška křenková

Umělci: Eliška KřenkováTereza Voříšková


Amerikánka se vrací domů! Prožijte příběh Emy Černé spolu s Terezou Ramba a Eliškou Křenkovou přímo pod noční oblohou Letní scény JATEK78, od 22. 6. do 30. 6., vždy od 20:30.

Amerikánka se proměňuje, jak život vyžaduje. V době nouzového stavu se rozhodla spolu s diváky pomoci těm, kteří to potřebovali nejvíce. Hrála na místech, kde by divadlo nikdo nehledal. Na místech, která daly jejímu příběhu novou významovost, a díky jedinému živoucímu záběru kameramana Martina Douby mohli všichni být přímo u toho.

Exkluzivně pro letní scénu JATEK78 vzniká další verze Amerikánky a to včetně nové scénografie. Diváci dostanou ke vstupence navíc fotografii Tomkiho Němce signovanou vždy jedním z tvůrců.

Diváků letní Amerikánky bude ale mnohem více – u obrazovek dětských domovů, do nichž bude inscenace živě streamována. Příběh Emy Černé tak prožijete společně s těmi, pro které je naděje stejně důležitá jako pro hlavní hrdinku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Amerikánka v Praze

Výstaviště HolešovicePraha (1 187 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.1 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (2.1 km)