LIVE stream - Cold Cold Nights + Dné

LIVE stream - Cold Cold Nights + Dné

Adresa:

LIVE stream, Jakubská 2

Termín: 25.6.2020 v 20:00 hod. (čtvrtek)

25červen čtvrtek 20:00

Žánr: koncertyAlternative/indie live stream online

Umělci: Cold Cold Nights


Fource Live: série koncertů, které za sebou zanechají stopu. Ať už jste poslední týdny strávili v izolaci úplné anebo částečné, určitě se shodneme na tom, že nám v atypických časech pomáhala přežít kultura, i když jsme ji třeba nemohli zažít naživo. Vyhlížíme časy, kdy se to změní.

Tento večer bude patřit emocionálním rockerům Cold Cold Nights a ceněnému projektu Ondřeje Holého Dné – pro ten půjde o jediný pražský koncert pro letošní rok.

Bližší informace o akci najdete zde

Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu. Cílem koncertů je kromě vzniku reprezentativních videí zejména ukojení hladu po živých vystoupeních, jak ho pociťují nejen fanoušci, ale i sami hudebníci.

Písničkář Jakub Jirásek aka J vystupoval sólově od roku 2010. Postupně k sobě přibral další 3 muzikanty a vystupovali společně pod názvem J
Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

Ubytování v okolí akce LIVE stream - Cold Cold...

Hotel MetamorphisPraha (41 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (56 metrů)

Hugo Bike PraguePraha (127 metrů)