LIVE stream - Kultura do domu: DEAF HEART | Rock Café online

LIVE stream - Kultura do domu: DEAF HEART | Rock Café online

Adresa:

LIVE stream

Termín: 22.4.2020

22duben středa 18:00

Žánr: koncertyRock Rocknroll live stream online


Už je tomu pár týdnů, co drží koronavirus kluby zavřené a po nějakou dobu to tak bohužel ještě zůstane. A právě proto vznikl projekt Kultura do domu, který si klade za cíl přinést do vašich domácností alespoň trochu té koncertní atmosféry a třeba vás i roztancovat. Stojíme za ním my - Rock Café společně s NetwIN Production a Blue Lune Productions. Chceme podpořit kulturu jako celek - od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Kapelu i klub můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky

Živý live stream sledujte zde 

Jako další se v rámci našich live streamů představí kometa české scény Deaf Heart. Tenhle gang kolem Thomase Lichtaga, který se po rozpadu Airfare vrací na scénu v doprovodu členů skupiny zpěvačky Lenny, Ewy Farne, A Banquet a Rituálů, má všechno potřebný - americkej stajl, ekvádorskej fuck off a ostrej nadhled ze sta věží svýho domovskýho města. Přináší renesanci rock'n'rollu, po které česká scéna už dlouho prahne. Tvorba Deaf Heart neskrývá oblibu rockového cynismu a arogance v hávu drzých kytarových riffů. Rocková aristokracie právě dozívala!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

29říjen čtvrtek 19:00

22listopad neděle 16:00

19listopad čtvrtek 19:00

8říjen čtvrtek 19:00