Národní technické muzeum - Milionový závod - Střední obtížnost

Národní technické muzeum - Milionový závod - Střední obtížnost

Adresa:

Praha 7, Kostelní 42

Termín: 28.2.2020 31.3.2020
Vstupné:

1490

28úno - 31bře celý den

Žánr: ostatní akcehrapro děti


Projděte si nejnavštěvovanější muzeum v České republice zábavnou formou bojovky. Vydejte se pomocí mobilní aplikace a únikové hry do muzea.  

Češi, jak jistě víte, patří mezi schopné, vynalézavé a technicky zaměřené národy. Právě proto si Vás vybral významný americký miliardář, abyste mu naplánovali cestu kolem světa se startem i cílem v Hamburku. Tato hra prověří, jak moc jste všímaví a jak dobře Vám to pálí. Hra je ideální i pro rodiny s dětmi.

„Píše se rok 1947 a ve Spojených státech před pár týdny zemřel jeden z nejbohatších lidí na světě – Henry Ford. Jeho vliv na podnikání, management, marketing, ale i kulturu a společnost obecně byl tak významný, že se dvacet nejbohatších a nejvlivnějších lidí na světě rozhodlo na jeho počest uskutečnit milionový závod kolem světa. Vyhrává ten, kdo se přes několik záchytných bodů dostane nejrychleji z Hamburku zpět do Hamburku.“

S rodinkou, přáteli nebo s kolegy zároveň poznáte nejzajímavější exponáty Národního technického muzea, zapojíte mozkové závity, zvládnete nástrahy a ještě se skvěle pobavíte. Navraťte českému národu slávu, kterou si zaslouží! 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Národní technické...

Hotel Casa MarcelloPraha (594 metrů)

Hotel InterContinental PraguePraha (771 metrů)

EMPIRENT Aquarius ApartmentsPraha (857 metrů)