Národní technické muzeum - Milionový závod - Střední obtížnost

Národní technické muzeum - Milionový závod - Střední obtížnost

Adresa:

Praha 7, Kostelní 42

Termín: 28.2.2020
Vstupné:

1490 Kč + vstupné do muzea

Žánr: ostatní akcehrapro děti


Projděte si nejnavštěvovanější muzeum v České republice zábavnou formou bojovky. Vydejte se pomocí mobilní aplikace a únikové hry do muzea.  

Češi, jak jistě víte, patří mezi schopné, vynalézavé a technicky zaměřené národy. Právě proto si Vás vybral významný americký miliardář, abyste mu naplánovali cestu kolem světa se startem i cílem v Hamburku. Tato hra prověří, jak moc jste všímaví a jak dobře Vám to pálí. Hra je ideální i pro rodiny s dětmi.

„Píše se rok 1947 a ve Spojených státech před pár týdny zemřel jeden z nejbohatších lidí na světě – Henry Ford. Jeho vliv na podnikání, management, marketing, ale i kulturu a společnost obecně byl tak významný, že se dvacet nejbohatších a nejvlivnějších lidí na světě rozhodlo na jeho počest uskutečnit milionový závod kolem světa. Vyhrává ten, kdo se přes několik záchytných bodů dostane nejrychleji z Hamburku zpět do Hamburku.“

S rodinkou, přáteli nebo s kolegy zároveň poznáte nejzajímavější exponáty Národního technického muzea, zapojíte mozkové závity, zvládnete nástrahy a ještě se skvěle pobavíte. Navraťte českému národu slávu, kterou si zaslouží! 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Národní technické...

Tyn Yard ResidencePraha (970 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (1 002 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 144 metrů)