Přejít na stránky Ticketpro.cz

Steam Up Festival Vol. III. Živě Magnetik (Moimir Papalescu)

Adresa:

Praha 10, Korunní 106

Termín: 14.4.2012

14duben čtvrtek 01:00

Žánr: festivalpunkkabaretfilm


Představte si svět jako z knih Julese Vernea nebo filmů Karla Zemana, prošpikovaný dobrodružstvím, romantikou a průmyslovou revolucí, která chrlí jeden bláznivější vynález za druhým. Představte si, že můžete prožít jednu noc v právě takovém světě!

SteamUp festival je párty, která jako by vypadla z viktoriánských dob. Na dvou stages vám ukážeme, co je to „Steampunk quot;. Styl, který se ve světě těší neobyčejnému zájmu, je v naší zemi stále tak říkajíc v plenkách. Jak vypadá opravdový retro-futurismus, můžete zažít právě s námi! Čeká na vás bohatý program, hudba a spousta zábavy.

Klub HooDoo bude pro všechny návštěvníky otevřen už od 19:00 hod. Po krátkém warm-upu vystoupí jedna z hvězd večera - živě zahraje kapela Magnetik s Moimirem Papalescu. Pro festival připravují speciální steampunk session. Dále pak uvidíte exkluzivní vystoupení krásných dívek z pražské burlesky, únik ze smrtící pasti nebo kabaretní tanec. A pokud vás zajímá, jak vypadá taková typická steampunková móda, těšte se na fashion show značky Draculaclothing.

Po celou dobu bude druhá stage osídlena steampunkovo-viktoriánským marketem. Několik desítek prodávajících zde předvede dobové a žánrové šperky, doplňky a módní kreace. K dostání budou výrobky z kůže, kabelky, nákrčníky, vše přísně sladěné s celou akcí.

Tančit budeme až do rána, bar bude otevřen, v místě je šatna. Dresscode není povinný, ale vřele ho doporučujeme, bez něj si užijete jen poloviční legraci. Těšíme se na vás!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 10 Akce v MČ Praha 10

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Steam Up Festival Vol....

Žižkovská televizní věžPraha (789 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (825 metrů)

Residence TrafickPraha (1 915 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (793 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.5 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (2.1 km)