Eliška Podzimková / Malý princ

Eliška Podzimková / Malý princ

Adresa:

Praha 7, Tusarova 791/31

Termín: 26.10.2019 30.12.2019
Vstupné:

150 Kč, snížené 120 Kč, dětské 80 Kč

26říj - 30pro celý den

Žánr: výstavymalý princ ilustrace moderní umění současné umění děti interaktivní výstava praha podzimní výstavy zimní výstavy

Umělci: Eliška Podzimková


Magický les ozářený velkým měsícem, všude stromy a světýlka, mlha linoucí se po zemi a vůně šimrající v nose… Prostor, v němž se ocitnete v jiném světě, se otevře na interaktivní výstavě Malý princ známé výtvarnice Elišky Podzimkové. Originální expozice se v holešovickém Vnitroblocku zabydlí od 25. října do 31. prosince a dominovat jí budou obrázky z knížky Malý princ, které autorka připravovala na Islandu.

Jedná se o kombinované fotografie s ilustracemi, které jsou pro Eliščinu tvorbu signifikantní. Obrázky z knížky jsou zároveň animované prostřednictvím AR (augmented reality) aplikace ARTIVIVE, která je volně ke stažení a skrze kterou si návštěvníci mohou rozpohybovat jednotlivé obrázky.

„Koncept výstavy je vytvořit kouzelný svět Malého prince, který zapůsobí nejen na oči, ale i další lidské smysly. Cílem je především odstřihnout návštěvníky od každodennosti a aspoň na chvíli je vrátit do dětství,“ prozrazuje Eliška Podzimková.

Česká animátorka, ilustrátorka, fotografka a umělkyně všeho druhu nyní žijící v Praze. V roce 2014 absolvovala Filmovou Akademii Miroslava Ondříčka  v Písku. Nejen díky svému profilu na instagramu @AnimateNY (nyní @eliskap)...
Galerie a muzea - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

28bře - 3liscelý den

20zář - 5ledcelý den

Milan Grygar

, Dukelských hrdinů 47 Výstava

Ubytování v okolí akce Eliška Podzimková /...

Extol Inn Praha 7 (274 metrů)

LEON Hotel Praha 7 (602 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.2 km)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.3 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (2.7 km)