LIVE stream - Zlín Design Week

LIVE stream - Zlín Design Week

Adresa:

LIVE stream

Termín: 7.5.2021 (pátek) 14.5.2021

7kvě - 14kvě celý den

Žánr: design výstava konference soutěž workshopy Zlín festival live stream online


7. až 14. května 2021 rozvlní vody českého designu festival Zlin Design Week. Osmidenní program nabídne kromě věhlasných jmen české i světové designérské scény také řadu workshopů, výstav a doprovodný program, účastníci se mohou těšit i na online exkurzi Zlínem.

Zlin Design Week je festival neodmyslitelně spjatý s Univerzitou Tomáše Bati a Zlínem, kde figuruje jako jedna z největších kulturních akcí. Za jeho vznikem stojí myšlenka propojování, sdílení, inspirace a celkové přiblížení designu jako oblasti, která není určena pouze úzké skupině lidí, ale naopak prostupuje život nás všech.

I proto pořadatelé již podvanácté ocení nové talenty tohoto oboru v rámci soutěže Best in Design. Ceny budou uděleny ve třech kategoriích, které letos pojmuly téměř 400 prací z celého světa. Na hodnocení těch nejvíce inovativních a přínosných myšlenek se podílí i zástupci designu ze Zlínského kraje – Richard Vodička z bílovického Egoé studio nebo šéfdesignér Tescomy Ladislav Škoda. Kdo bude držitelem titulu Best in Design 2021 se dozvíte 7. 5. v 19.00 během přenosu na webu a sociálních sítích Zlin Design Weeku, kterým provede herec Jan Cina.

Program bude v následujících dnech pokračovat například Konferencí ZDW 2021. Řečníci jako majitelka slovenské optiky IOKO Dana Prekopová nebo Portugalka Joana Lacerda, která se podílí na propojování oděvního průmyslu s technologiemi, ukáží, jak mohou souznít design a marketing. Na první pohled odlišné, avšak vzájemně velmi prospěšné obory.

Tak vpusťte trochu designu do svých domovů a navštivte třeba online výstavu s desítkami projektů mapujících téma SPOLUPRÁCE, nalaďte se na módní přehlídku 7. 5. ve 20.00, v neděli 9. 5. ve 20.00 si udělejte domácí koncert se skupinou Hello Marcel nebo se zúčastněte některého z workshopů. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

Ubytování v okolí akce LIVE stream - Zlín...

Villa MemoriesZlín (5.6 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.4 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.4 km)