The Beach Boys v Praze

The Beach Boys v Praze

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 16.6.2019
Vstupné:

2 590 Kč - 3 990 Kč

Žánr: koncertyRock and roll Pop Psychedelický rock Surf rock

Umělci: The Beach Boys


Beach Boys, kteří prodali přes sto milionů desek po celém světě, získali více než třicet zlatých a platinových desek a během téměř šest dekád trvající kariéry odehráli více koncertů než jakákoliv jiná významná rocková skupina, vystoupí v Praze! Do Lucerny se Beach Boys vrátí po půl století, do Prahy po dvou letech od koncertu v Kongresovém centru. I když s kapelou už nejezdí Brian Wilson ani Al Jardine, kteří patřili k oporám původní sestavy ze šedesátých let, a chybí samozřejmě i zesnulí Wilsonovi bratři Carl a Dennis, hudebníkům se smrští hitů a skvělým zpěvem podařilo přebít hrozící pachuť pouhého revivalu.

V čele Beach Boys dnes stojí Mike Love a Bruce Johnston. Společně s dalšími doprovodnými muzikanty udržují dědictví kapely, která se stala synonymem životního stylu Kalifornie a americkou ikonou pro fanoušky po celém světě.

Kalifornská pop-rocková skupina, založená v roce 1961 bratry Brianem, Carlem a Dennisem Wilsonovými a jejich bratrancem Mikem Lovem, je známá harmonickými melodiemi, vícehlasým zpěvem a písněmi jako Good Vibrations, I Get Around,...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Beach Boys v Praze

Apartments Štěpánská Praha 1 (92 metrů)

Aparthotel Lenka Praha 1 (93 metrů)