Androgenní model tváří dámské kolekce návrháře Michala Marka

Androgenní model tváří dámské kolekce návrháře Michala Marka

Adresa:

Praha 1, Panská 9

Termín: 8.11.2018
Vstupné:

450 Kč

8listopad čtvrtek 19:30

Žánr: ostatní akcemódadesignpřehlídka


Módní návrhář Michal Marek představí 8.11.2018 v design boutique hotelu NYX v Panské ul. v Praze svou tématickou kolekci nazvanou Můra. Hlavní tváří kolekce se pro tentokrát stal androgenní model TOM DIAMOND. Michal je tak prvním českým návrhářem, který využil tento potenciál pro prezentaci své kolekce, tím to však nekončí – ani na mole neuvidíme modelky tak, jak jsme zvyklí je vídat. Je to příběh o zrodu můry, ať už živočicha nebo zlého snu.

Návrhář touto kolekcí poukazuje na to, že neexistuje pouze líbivá tvář našich životů a našeho světa. Svět, život, pocity ani móda nejsou černobílé. „Speciálně pro tuto akci byla vytvořena autorská hudba, která vychází z úzkého propojení mezi DJ a návrhářem. „Hudba, kterou M2o na základě našich rozhovorů sám vytvořil a složil, mě absolutně nadchla, vyjádřil v ní zcela konkrétně mé pocity. Totéž mohu říci i o náladě kampaňových fotografií, které jsou dílem fotografa Anatole Torbina,“ neskrývá své nadšení návrhář.

Během večera živě vystoupí i druhá česká Superstar 2018 Eliška Rusková, které se Michal stará o image. Večerem provede herečka a moderátorka Miluše Bittnerová, pro kterou návrhář vytvoří model pro tuto událost. Módní přehlídka bude probíhat zcela atypicky na historickém točitém mramorovém schodišti secesního hotelu NYX, modelky budou scházet z nejvyššího patra směrem dolů, k tomu bude vytvořena i unikátní choreografie. Sezení pro hosty bude rozmístěno ve všech 6 patrech hotelu. Večer bude pokračovat v zastřešeném atriu hotelu, kde bude party, pop up store návrháře a prezentace partnerů. V těchto prostorách bude vyčleněn VIP prostor. Tom of Finland organic vodka, jejíž je Michal tváří pro český trh, připraví speciální mixy, které budou podávány jako welcome drink. Na hosty čeká i drobné občerstvení a tombola.

Pro další informace prosím kontaktujte: Double-U PR, s. r. o. Adéla Kubaštová PR Consultant E-mail: adela.kubastova@double-u.cz Tel.: +420 739 496 293

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce