Benefiční koncert Člověka v tísni

Benefiční koncert Člověka v tísni

Adresa:

Praha 1, Alšovo nábřeží 12

Termín: 19.6.2018

19červen úterý 19:00

Žánr: koncerty


Do pražského Rudolfina se v červnu chystá sto zpěváků sboru ČVUT a Smíchovské komorní filharmonie. Chtějí tak pomoci sbírce Lepší škola pro všechny na podporu znevýhodněných dětí i moderních vyučovacích metod. Zajděte na koncert a pomozte tím také!

Podle organizátorů tvoří sbor ČVUT pěvci ve věkovém rozmezí 10 až 91 let, mezi nimiž naleznete učitele, současné i bývalé studenty a příznivci ČVUT. Těleso patří k nejstarším amatérským smíšeným sborům v Praze.

Hráčskou základnu Smíchovské komorní filharmonie tvoří vynikající amatérští muzikanti, vesměs absolventi základních uměleckých škol, a studenti konzervatoří. Od roku 2008 v orchestru hrají i studenti Univerzity Karlovy v Praze.

Koncert proběhne k příležitosti 100. výročí vzniku republiky v úterý 19. června od 19 hodin v v Dvořákově síni pražském Rudolfinu. Na koncert bylo vytištěno 1067 vstupenek.

Celý výtěžek akce bude použit na podporu veřejné sbírky „Lepší škola pro všechny“, na vzdělávací programy Člověka v tísni v ČR. Peníze tedy poputují na výukové materiály pro děti u učitele, školení, doučování nebo třeba na podporu různých studentských programů. Projekt spolupracuje s více než 3 600 škol v celé České republice.

Vstupenky můžete zakoupit přes stránky www.ceskafilharmonie.cz

  • 19. 6. 2018 - Benefiční galakoncert pro společnost Člověk v tísni, Dvořákova síň Rudolfina, 19:00 hodin
  • Program: Antonín Dvořák - Symfonie č. 9 e moll "Z nového světa", Ludwig van Beethoven - Chorální fantazie c moll pro klavír, orchestr, sóla a sbor
  • Účinkují: Smíchovská komorní filharmonie, Pěvecký sbor ČVUT, Pražský smíšený sbor, L. Vondráčková - klavír, J. Steyer - dirigent

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Benefiční koncert...

Florentina Boat Praha 1 (232 metrů)

Hotel U Tří bubnů Praha 1 (279 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (387 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (409 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (804 m)