Jakub Smolík

Kralovice, Na Palcátech 352

21.3.2017

320

Další vstupenky na koncerty

Jakub Smolík

VIP Art Company presents

V Lidovém domě v Kralovicích zahraje na romantickou strunu umělec s nejvěrnější fanouškovskou základnou, který patří k tomu nejlepšímu, co česká písničkářská scéna nabízí. Mnozí jistě tuší, že řeč je o Jakubu Smolíkovi, idolu srdce nejedné dámy.
Tento věčný romantik s kytarou těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr coververzí starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. V programu tak můžeme slyšet známé hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „ Nejsi má“ aj. Na kontě má více než 24 alb. Koncerty s jeho doprovodnou skupinou a vokalistkami jsou obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavná show.

Při zakoupení vstupenky v rámci vánočního předprodeje budete zařazeni do slosování o úplně nové CD Jakuba Smolíka "Šťastné a veselé vánoce" s věnováním a jeho vlastoručním podpisem.

Slosování proběhne dne 14.12.2016. Vylosováni budou tři výherci. Výherci budou vylosováni ze všech majitelů vstupenek, kteří si je zakoupili do 13.12.2016 a zanechali na sebe kontakt (jméno, příjmení, email nebo tel. kontakt). Po vylosování budou výherci kontaktováni pořádající agenturou VIP Art Company, aby se domluvili na zaslání CD a textem věnování.

Jakub Smolík je český zpěvák s bohatou hudební minulostí. Svojí první hudební skupinu Travaléři založil spolu se svým tehdejším spolužákem Lubošem Trnkou v roce 1975.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Jakub Smolík

Hotel Roudná   Plzeň

Hotel Continental   Plzeň

Hudební kluby - Plzeňský kraj Akce v obci Kralovice

Umělci: Jakub Smolík

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.