Pekelný léto - Divokej Bill Holýšov

Adresa:

Holýšov, Dolní Kamenice 57

Termín: 24.7.2021 v 15:00 hod. (sobota)
Vstupné:

550

24červenec sobota 15:00

Žánr: koncertykoncerty

Umělci: Divokej Bill


Minulý rok díky pandemii padly všechny velké akce včetně Pekelného ostrova a Chodrockfestu, ale přesto vznikl nový projekt Pekelný léto, pod kterým se odehrála šňůra menších koncertů, které se vešli do všech opatření. Bohužel ani v tomto roce nebude možné uspořádat Pekelný ostrov, ale i tak nebude o hudební akce nouze. V termínu klasického Pekelného ostrova se v Holýšově představí nová akce Pekelný poloostrov, která bude o něco menší, ale bude klasicky festivalová. Pokračovat bude i projekt Pekelný léto.

Kapacita bude vždy omezená podle aktuální epidemiologické situace a na ní navazujících mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. Přímo v areálu Pekelného ostrova proběhne jeden z koncertů Pekelného léta. Návstěvníkům zahraje dobře známá folk-rocková kapela Divokej Bill, která v rámci své tour Marathon 2021 zahraje ty největší hity, jako Plakala, Tsunami nebo Rozárko. Areál se otevře v 15:00 hodin a koncertní klání zahájí předkapely.

Úvalská kapela Divokej Bill byla založena v průběhu roku 1997. Během dvou let se ustalovala sestava. Kapela začala koncertovat, mimo jiné hrála i na prvních ročnících Rock for People, díky čemuž navázala spolupráci s Ameba...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Plzeňský kraj Akce v obci Holýšov

Podobné akce

13srp - 14srpcelý den

2čer - 5čercelý den

26prosinec neděle

Krucipüsk

, Šeříková 13 Koncert

Ubytování v okolí akce Pekelný léto - Divokej...

Penzion ZelenĂ˝ HájBuková (5 km)

AlfrĂ©dov Golf & Wellness ResortKostelec (11.8 km)

Pension Country RelaxRoupov (12.2 km)