James Harries Superstition Tour 2020 - Plzeň

James Harries Superstition Tour 2020 - Plzeň

Adresa:

Plzeň, Palackého nám. 2

Termín: 12.3.2020 v 20:00 hod. (čtvrtek)

12březen čtvrtek 20:00

Žánr: koncertyrock folk indie alternative rock

Umělci: James Harries


James Harries vyráží na české turné. Tentokrát s novou kapelou v zádech a aktuálním albem "Superstition". “Záměrně jsem chtěl bohaté aranžmá a v tom je producent Viliam Béreš mistr. Nová deska je zvukově trochu odlišná od toho, co jsem dělal doteď. Nazval bych to písničkářskou pop music. Možná s přídavkem gospelu, soulu a blues, aby to bylo barevné," říká o zvuku desky James.

Přes rádiové úspěchy si Harries stále drží svou linii písničkáře se strhujícím živým projevem. Jeho koncerty jsou jedinečným zážitkem plným emocí. Ať už jsou jeho silné melodie melancholické nebo plné hravosti a euforie, vždy má naléhavost Harriesova hlasu pořádnou dávku charismatu. James nepostrádá energii mladíka ani lyrické vyjadřování básníka. Pobíhá po pódiu, srší vtipem, vypráví historky, které se člověku dostanou pod kůži a umí natlačit slzy do očí nebo vás rozesmát.

Nové album Superstition vychází na značce Tranzistor v lednu 2020. 

Britský zpěvák a skladatel James Harries do bývalého Československa přijel před více než dvaceti lety autobusem se školní kapelou, tenkrát ještě jako tenorsaxofonista. Zanedlouho se v Praze usadil, začal skládat hudbu a ságo...
Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce James Harries...

Hotel CentralPlzeň (414 metrů)

Hotel Lions PlzeňPlzeň (2.4 km)

Western Saloon MB RanchPlzeň (5 km)