Walda Gang & Alkehol - Plzeň

Walda Gang & Alkehol - Plzeň

Adresa:

Plzeň, Šeříková 13

Termín: 9.4.2022 v 20:00 hod. (sobota)
Vstupné:

400 Kč

9duben sobota 20:00

Žánr: koncertyrock

Umělci: Walda GangAlkehol


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura Knížecí pivovar Plasy s.r.o., nás informoval o přeložení akce Alkehol + Walda Gang plánované na 16.11.2020 v KD Šeříková v Plzni. Nový termín je stanoven na 23.4.2021 od 20:00 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Vznik české rockové skupiny Alkehol je datován na rok 1992, kdy se Ota Hereš a Petr Buneš rozhodli přejít z trashmetalu na rockové písně s hospodskými texty. Jejich místem pro řešení záležitostí ohledně kapely se stala restaurace Na Slamníku.

Walda Gang je česká rocková skupina, kterou v roce 2009 založil zpěvák skupiny Harlej Vláďa Šafránek po smrti Waldemara Matušky.

Kapela je zaměřená na rockové předělávky skladeb Waldemara Matušky, na jejich repertoáru najdete ale i písně od Michala Tučného, Wabiho Daňka či Bloodhound Gang.

Alkehol - česká rocková hudební skupina. Alkehol vznikl v roce 1991, kdy se Ota Hereš a Petr Buneš, tehdy kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor, rozhodli složit ne-trashmetalové písně s hospodskými texty.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Walda Gang & Alkehol -...

Hotel PrimaveraPlzeĹ (1 560 metrů)

Wellness penzion U GigantuPlzeĹ (1 583 metrů)

Penzion U GigantuPlzeĹ (1 615 metrů)