Pastvinská Nota 2016

Pastviny, Pastviny 32

12.8.2016 14.8.2016

Dospělí: - dvoudenní 250,- Kč - pátek 100,- Kč - sobota 190,-Kč Invalidé: (ZP,ZTP,ZTTP): ...

Další vstupenky

Pastvinská Nota 2016

X.ročník PASTVINSKÉ NOTY poněkud jinak Pastvinská nota je festival tzv.okrajových žánrů. Prezentuje hudební světová a naše díla country, bluegrassu, folku a pod. Letošní desátý ročník bude netradiční a proto dvoudenní za doprovodu skvělého moderátora Jana Čenského.

V pátek 12.8.od 18:00 hod. bude pódium patřit rockovým kapelám a v sobotu tradičnímu i modernímu bluegrassu, country a folku. V pátek zahájí festival kapela MARNÁ SNAHA s převzatou tvorbou nejslavnějších světových i našich bigbeatových a rockových kapel. Následovat ji bude rocková kapela HAPPY TO MEET s převažující vlastní tvorbou podbarvenou keltskou hudbou.

Po nich muzika přitvrdí do har rockového žánru v podání kapely DVACET FACEK. Na své si přijdou i posluchači „Kaťáků“. Kapela KATAPULT COVER BAND dá všechny jejich fláky v půldruhé hodiny trvající šňůře, aniž by se chtěla stilovat do „Kaťáků“. Snad nám asfaltový taneční parket vydrží zátěž tancechtivých účastníků. Pokračovat budeme v sobotu 13.8. ve 14:00 hod.mixem bluegrasu a country v podání Chtěbořské kapely DETTO. Po nich vystoupí Budějovická hvězda port 80.let kapela SEM-TAM.

Následovat bude moderní bluegras v podání kapely FOR ROAD z Prahy. Před přestávkou odlehčí country-bluegrassový žánr Olomoucký A.M.ÚLET. Po přestávce v cca 18:00 hod. zahájí druhý blok Šumperská kapela MY country-bluegrassovou klasikou. Po nich bude pódium patřit Děčínské,pohledné dámské kapele BÁRY. Večerním koncertem oslaví 25. výročí vzniku Pražský MONOGRAM, kapela s titulem „evropská bluegrassová kapela roku 2015“, kterého se jí dostalo na EWOB v Holandsku.

No a na přání loňských účastníků festivalu odehraje country bál opět country-rocková kapela HOLÁTKA. Počasí se nelekejme na množství deště nehleďme, neboť hlediště bude kryto party stany pro cca 250 sedících posluchačů. SKI KLUB PASTVINY

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Pastvinská Nota 2016

Hotel Schindlerův háj   Svitavy

Antik Hotel Sofia Litomyšl   Litomyšl

Hudební kluby - Pardubický kraj Akce v obci Pastviny

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.