100 let pardubického hokeje

100 let pardubického hokeje

Adresa:

Pardubice, Zámek 2

Termín: 25.2.2023 1.10.2023

25úno - 1říj celý den

Žánr: výstavyhokej zámek Pardubice


Oslavte s námi 100 let pardubického hokeje výpravou do minulosti. Unikátní výstava na Zámku Pardubice nabídne návštěvníkům ucelený pohled na vývoj pardubického hokejového klubu od roku 1923 až po současnost. K vidění budou všechny důležité trofeje a medaile, které hráči Dynama Pardubice posbírali nejen v Česku, ale po celém světě, včetně zlaté olympijské medaile nebo prstenu za vítězství ve Stanley Cupu.

Společně také zavzpomínáme na všech šest dosavadních mistrovských titulů, a to nejen dodanými exponáty, ale i skrze exkluzivní fotografie a videozáznamy. Součástí výstavy, bude také virtuální realita a každý návštěvník se tak ocitne přímo na střídačce Dynama během zápasu.

Výstava ke 100 letům pardubického hokeje bude nejen mezi hokejovými, ale i obdobnými sportovními expozicemi jedinečná svým obsahem, ale i formou. Bude zážitková.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 100 let pardubického...

Ubytování U PalukůChrudim (9.9 km)

Residence ArxChrudim (10.2 km)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (19.2 km)