Hoď se do Pogody, hudebně zábavný večer Sandry Pogodové

Hoď se do Pogody, hudebně zábavný večer Sandry Pogodové

Adresa:

Bohuňovice, Loděnická 315

Termín: 30.10.2020
Vstupné:

100 Kč

30říjen pátek 18:00

Žánr: koncerty


Obec Bohuňovice a Kino Bohuňovice Vás srdečně zvou na hudebně zábavný večer Sandry Pogodové, HOĎ SE DO POGODY...

SANDRA A RICHARD POGODOVI se spojili, aby v jednom večeru pobavili své příznivce. Divadelní, televizní a filmová herečka pozve na jeviště svého otce, aby společně zavzpomínali na to, co dosud prožili. Ona pod režisérským vedením Zd.Trošky či Juraje Jakubiska, v tel. seriálech a na jevištích divadel Spirála, Radka Brzobohatého, či Na Fidlovačce. Její otec jako kolega a přítel legendárních postav české kultury: Miroslava Horníčka, ministra kultury Pavla Dostála, básníka a zpěváka Karla Kryla, herců Františka Řeháka, Jana Kanyzy, Hany Maciuchové aj.

Vzpomínky budou oživeny písničkami pánů Voskovce a Wericha, dále semaforskými hity Jiřího Suchého a divadelními šansony Pavla Dostála. Interpretovat je budou společně u klavíru, za který zasedne Richard Pogoda, obohacený saxofonem Miroslava Švihálka...vstupné 100 Kč...po skončení programu proběhne autogramiáda CD a knížky Hoď se do Pogody...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomoucký kraj Akce v obci Bohuňovice

Podobné akce

8květen sobota

Škwor

, Oborník 608/39 Koncert

15květen sobota 18:30

Ubytování v okolí akce Hoď se do Pogody,...

Selský DvůrŠtěpánov (4.2 km)

Restaurace ARIGONEOlomouc (7.3 km)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (7.8 km)