Burger Street Festival Olomouc

Burger Street Festival Olomouc

Adresa:

Olomouc, Polská 1

Termín: 18.9.2020 (pátek) 20.9.2020
Vstupné:

zdarma

18zář - 20zář celý den

Žánr: festivalsoutěžzdarma


Milujete burgery? Tak to jste u nás správně. Přímo k vám do města přivezeme ty nejvymazlenější burgery z celé země. Jen na Burger Street Festivalu ochutnáte kousky, za kterými byste jinak museli jet přes celou Českou republiku. A nemusí v nich být jen hovězí. Máme burgery vegetariánské, veganské, s bezlepkovou houskou. A co třeba zkusit místo hovězího žabí stehýnka? I ty u nás na některých festivalech potkáte.

 ako správní burgeromaniaci víme, že k skvělému jídlu patří i skvělé pití. A samozřejmě zábava. Čekají vás kapely, stand up komici, kuchařská show naší tváře Markéty Hrubešové, dětský program, i soutěže pro vás, diváky a jedlíky.

To zní dobře, že? A kolik vás to bude stát? Nic! Vstup na Burger Street Festival je vždy zdarma. Program si můžete užít dosyta a je jen na vás, kolik toho ochutnáte.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

19září sobota

Zažít město jinak

, letní kino v Locatelliho bastionu Ostatní

19září sobota 09:00

28září pondělí 14:00

Drakiáda - Konice

, na Březském vrchu Ostatní

26září sobota 09:00

Ubytování v okolí akce Burger Street Festival...

Theresian Hotel & SpaOlomouc (760 metrů)

Restaurace ARIGONEOlomouc (934 metrů)

Theatre HotelOlomouc (2.1 km)