Hanácké Benátky 2019

Hanácké Benátky 2019

Adresa:

Litovel, Náměstí Přemysla Otakara 753

Termín: 8.6.2019
Vstupné:

200 Kč

8červen sobota 10:00

Žánr: festivaly


Den plný hudby a zábavy pro malé i velké. I na letošním ročníku HANÁCKÝCH BENÁTEK se zabaví celá rodina. Začínáme dopoledním programem, a to výukovou taneční show pro děti.

Ta nese název TANEČNÍ HRÁTKY S HONZOU ONDEREM a děti si tak mohou zatančit s Honzou nejen prostřednictvím televizních obrazovek, ale i naživo! První polovina dne bude věnována spíše mladšímu publiku, nejprve vystoupí zpěvák, textař a kytarista, který patří aktuálně k nejuznávanějším mladým muzikantům české hudební scény THOM ARTWAY & BAND, následovat bude kapela THE GARDENERS a vystoupení česko-německé zpěvačky DEBBI, vlastním jménem Deborah Kahl, která se do povědomí široké veřejnosti zapsala díky účasti v prvním ročníku Česko-Slovenské Superstar.

V polovině odpoledne si užijeme koncert zpěváka PETRA KOLÁŘE, určitě nebudou chybět hity jako Ještě, že tě lásko mám, Navzdory hříchům nebo Vyznání. Pomyslnou třešničkou na dortu bude vystoupení rockové kapely TRAKTOR a vše završí metalová kapela DYMYTRY se svým jedinečným „psy-core“ hudebním stylem a v charakteristických maskách s motivy hmyzu z dílny Národního divadla. Připraven bude také bohatý doprovodný program nejen na náměstí, ale i v parku Míru a na jiných místech v Litovli. Nebude chybět jarmark, atrakce a zábavné soutěže pro děti, dobrodružná projížďka na pramici pod náměstím, nebo ohňostroj. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomoucký kraj Akce v obci Litovel

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hanácké Benátky 2019

Best Western Hotel Prachárna Olomouc (14.5 km)

Valáškův grunt Bouzov (15.1 km)