Vánoční trhy v Olomouci

Vánoční trhy v Olomouci

Adresa:

Olomouc, Horní náměstí, Dolní náměstí

Termín: 23.11.2018 (pátek) 24.12.2018
Vstupné:

zdarma

23lis - 24pro celý den

Žánr: ostatní akceVánoce jarmark řemesla folklor ohňostroj hudba dílničky soutěže rozsvícení vánočního stromu rodina děti Mikuláš zdarma


Nenechte si ujít Vánoční trhy v Olomouci.

PROGRAM VÁNOČNÍCH TRHŮ V OLOMOUCI 2018
HORNÍ / DOLNÍ NÁMĚSTÍ 23. 11. – 24. 12. 2018

23. 11. PÁTEK / ZAHÁJENÍ VÁNOČNÍHO JARMARKU
14:00 Ježíškův poštovní úřad u vánočního stromu otevírá

17:45 Vyhlášení vítěze soutěže SmOl „Pojmenujte vánoční strom“ za účasti primátora města

18:00 Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

18:30 Roman Vojtek A Fantastic 80s

24. 11. SOBOTA
16:00 ADD Gospel

18:00 Petr Bende se skupinou

25. 11. NEDĚLE
16:00 – 17:30 hudební skupina Kern

18:00 – 19:30 Petr Vondráček se skupinou Lokomotiva

26. 11. PONDĚLÍ
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

27. 11. ÚTERÝ
16:00 hudební skupina Izbina

17:30 Bluesberg

19:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino

28. 11. STŘEDA /
16:00 hudební skupina Blue Apple

18:00 Laura a její tygři

29.11. ČTVRTEK
18:00 Petr Spálený se skupinou

30.11. PÁTEK
18:00 Olga Lounová se skupinou

19:30 Pavel Dobeš

1.12. SOBOTA
16:30 hudební skupina Amigos

18:30 Děda Mládek Illegal Band

2.12. NEDĚLE 1. ADVENTNÍ NEDĚLE (ŽELEZNÁ)
16:00 Hudební skupina Fleret

18:00 David Stypka s kapelou

3.12. PONDĚLÍ
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

4.12. ÚTERÝ
16:00 Lukáš Mareček One Man Show

17:30 hudební skupina Two Men

19:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino

5. 12. STŘEDA / MIKULÁŠSKÝ PROGRAM
14:00 Čertovské hrátky s andělem a příchodem Mikuláše

15:00 Mikulášská nadílka pro děti s primátorem města Olomouce

17:00 Debbie se skupinou

18:00 Mikulášský ohňostroj

6. 12. ČTVRTEK /
14:00–15:30 Hudební skupina dětského domova v Olomouci

18:00 Marek Ztracený se skupinou

7. 12. PÁTEK
16:00 Pavel Žalman Lohonka – 50 let na scéně

18:00 Rock and Roll Band Marcela Woodmana

8.12. SOBOTA
16:00 Maxíci

18:00 Yvetta Blanarovičová

9. 12. NEDĚLE / 2. ADVENTNÍ NEDĚLE (BRONZOVÁ)
16:00 Hudební skupina Premier

18:00 Jakub Děkan

10. 12. PONDĚLÍ /
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

11. 12. ÚTERÝ
16:00 Jamirquai Tribute

17:30 Jindra Holubec Y Amigos

19:00 Koledování – zpívání koled s ČRO a skupinou Domino

12. 12. STŘEDA
18:00 Česko zpívá koledy – zpívání s Deníkem ve více než 80 městech České republiky

13. 12. ČTVRTEK
18:00 Hudební skupina

14. 12. PÁTEK
18:00 Ready Kirken

15. 12. SOBOTA /
16:00 Vilém Čok se skupinou

18:00 Voxel

16.12. NEDĚLE / 3. ADVENTNÍ NEDĚLE (STŘÍBRNÁ)
15:00 Jan Spálený se skupinou

18:00–19:30 Hudební skupina Turbo

17. 12. PONDĚLÍ
REPRODUKOVANÁ HUDBA – VÁNOČNÍ KOLEDY

18.12. ÚTERÝ
16:00 Amy Winehouse Revival

18:00

19:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino

19.12. STŘEDA
15:00 Mladá Krev Žerotín

16:30 Jazzové Vánoční koledy

18:00

20.12. ČTVRTEK /
18:00 Hudební skupina Hromosvod

21.12. PÁTEK
16:00 Hudební skupina Schodiště

18:00 Pangea Beatles Revival

22.12. SOBOTA
16:00 Hudební skupina Yo Yo band

18:00 Hudební skupina Zrní

23.12. NEDĚLE / 4.ADVENTNÍ NEDĚLE(ZLATÁ)
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

24.12. PONDĚLÍ / ŠTĚDRÝ DEN
22:00 Půlnoční bohoslužba

Kulturní centra - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce