Tvoření technikou fleurogami

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8,

Termín: 9.4.2016
Vstupné:

0

9duben sobota 15:00

Žánr: ostatní akceknihy


sobota 9. dubna v 15.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Jako každou sobotu se v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz uskuteční pravidelné tvoření s edicí TOPP. Víte, jak si vytvořit hezké jarní zápichy do květináčů technikou fleurogami?

Co se pod tajemným názvem skrývá? Technikou odvozenou od populárního origami si poskládáme a slepíme nejprve jednotlivé okvětní lístky, z nichž si pak sestavíme krásné květy. Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.

Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně. Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény. Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“.

Akce platí do 30. 4. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!  

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

9prosinec sobota 14:00

9prosinec sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

Ubytování v okolí akce Tvoření technikou...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)