Přejít na stránky Ticketpro.cz

Alexander Rybak Jiná kultura Ostrava!!!

Adresa:

Ostrava

Termín: 15.10.2016

15říjen sobota 19:00

Žánr: koncerty


Osobnost, talent a umělec sjednocující východ i západ formou nejbližší - uměním, písní, slovem a hudbou. Evropské nebe a nejen to, nebe světa je jen jedno a patří nám všem.

Protože je Jiná kultura prosebnou platformou míru, souznění, nexenofobie a snahy dorozumění, dlouho jsem přemýšlel, kdo či co má býti sjednocující emocí letošního ročníku. Jsem na sebe hrd a poctěn, že mé pozvání přijal pan Alexander Rybak. Osobnost, talent a umělec sjednocující východ i západ formou nejbližší - uměním, písní, slovem a hudbou.

Evropské nebe a nejen to, nebe světa je jen jedno a patří nám všem. Černým, bílým, zahaleným v burkách, či obnažených v bikinách, zadluženým, bohatým, s talentem i bez něj. Jsme si jedni, stejní a po lásce, klidu a míru toužící. Nechť je hymnou letošního ročníku Jiné kultury skladba Alexandera Rybaka - "Europe's Skies" a nechť v její odkaz nejen věříme, ale jsme si vítězstvím dobra svých životů i jisti.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

27říjen čtvrtek 20:00

16listopad středa 20:00

28září středa 20:00

Ubytování v okolí akce Alexander Rybak Jiná...

Zámek ZábřehOstrava (2.2 km)

STING ApartmentsHavířov (12.1 km)

Zámeček Petrovice Karviná (22.6 km)