Vladimír javorský - Ještě je - koncert

Vladimír javorský - Ještě je - koncert

Termín: 20.4.2023 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

300 Kč (v předprodeji), 350 Kč (na místě)

20duben čtvrtek 19:00

Žánr: koncerty


* ALBUM JE NOMINOVÁNO NA CENU ANDĚL za rok 2022 v kategorii folk. * Celý frenštátský koncert bude natáčen Českou televizí. * Vladimír Javorský - zpěv, kytara, koncovka; Marian Friedl - klarinet, lidové flétny, zpěv; Štěpán Flagar - klavír; Martin Kocián - kontrabas; Michal Wierzgoń - bicí.

Předprodej: TIC, nám. Míru 1, Frenštát p. R., tel.: 556 836 91 / online na www.kulturafrenstat.cz

Nové debutové album autorských písní Vladimíra Javorského v šansonovém hávu. Mezi účinkujícími jsou tři pedagogové frenštátské Základní umělecké školy (M. Friedl, M. Kocián, M. Wierzgoń), kde probíhala také postprodukce alba Ještě je. Celkovou produkci CD a aranžmá písní zaštítil Marian Friedl, mimo jiné autor a producent úspěšného projektu „Beránci a vlci“. Toto album získalo cenu České hudební akademie Anděl 2017 v kategorii folk. Vladimír Javorský je znám hlavně jako skvělý filmový a divadelní herec, který ztvárnil desítky filmových i divadelních rolích. Své publikum si ale získává i na hudební scéně. Ať už sólovými výstupy s kytarou či ukulele v rukou, nebo jako spoluhráč Miroslava Kemela na jeho koncertech a albech. Tento koncert proběhl letos v rámci Frenštátského kulturního léta v Autokempu a setkal se s velkým úspěchem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Ostravě Akce v obci Frenštát pod Radhoštěm

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vladimír javorský -...

Restaurace a penzion U VeteránaFrenštát pod Radhoštěm (228 metrů)

Wellness resort EnergeticRožnov pod Radhoštěm (9.7 km)

Rožnovské pivní lázněRožnov pod Radhoštěm (11.2 km)