Panenka

Panenka

Adresa:

Štramberk

Termín: 24.3.2023
Vstupné:

dospělí 120 Kč, děti 60 Kč

24březen pátek 19:30

Žánr: divadlodivadelní přehlídka Štramberk


Miro Gavran/Divadlo VENTYL Drahotuše Být čerstvě opuštěným ve čtyřiceti se může stát leckterému muži. Vyhrát v internetové soutěži moderního robota se však podaří jen prvním deseti. Jedním z nich je i Marko, bezvýznamný člověk bez vztahové perspektivy. I k němu se dostává speciální zásilka v podobě ženy – androidky naprogramované tak, aby ho učinila šťastným. Markovo počáteční nadšení z atraktivní společnice rychle vyprchává, protože programátorkou, která Stele vštípila svůj pohled na svět s modely svého chování, byla feministka. Mezi oběma tak dochází k mnoha kolizím, humorným i hořkým situacím, typickým nedorozuměním vyplývajícím ze vztahu muž – žena. Povede se panence učinit „svého” muže šťastným?

Představení je součástí XXV. štramberské divadelní přehlídky amatérských divadelních souborů, na MIC ve Štramberku lze také zakoupit permanentní vstupenku za 600 Kč, která platí na všechna ze sedmi představení. Organizátorem akce je Divadelní spolek Kotouč Štramberk.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce