Jak sérioví a vícenásobní vrazi pracují | Webinář

Jak sérioví a vícenásobní vrazi pracují | Webinář

Adresa:

Ostrava, Zahradní 1741/17

Termín: 24.9.2021 v 19:00 hod. (pátek)

24září pátek 19:00

Žánr: ostatní akce


Zůstávají po nich jen zničené životy a zašifrované odkazy. Sérioví vrazi číhají na své oběti jako predátor na kořist, s vyšetřovateli hrají hru na kočku a myš a ve společnosti vyvolávají strach i zvláštní fascinaci. Proč někteří lidé zabíjí a z jakých důvodů se k tomu opakovaně vrací? Jak zjistit jejich motivy a spojit zdánlivě nesouvisející zločiny? Co ovlivňuje výběr místa činu a co výběr vražedné zbraně?

Jak probíhá proces vyšetřování vraždy a může být samotný modus operandi klíčem k polapení vraha? Nahlédněte s námi do procesu odhalování těchto extrémně nebezpečných zločinců s kriminalistou Matejem Snopkem. Matej Snopko bude vyprávět o: – tom, kdo je sériový vrah, jak myslí a jak žije – tom, proč někteří lidé zabíjejí a proč vícenásobně či sériově – tom, jak se zjišťují motivy pachatele – tom, zda je samotný modus operandi klíčem k odhalení – tom, jak spojit zdánlivě nesouvisející činy – tom, co ovlivňuje výběr místa činu – tom, co ovlivňuje výběr vražedné zbraně – tom, zda je sériový vrah produktem choré společnosti Matej Snopko je bývalý slovenský kriminalista, který patří mezi popřední odborníky specializující se na násilnou a sexuální trestnou činnost a problematiku vražd. Pracoval jako vedoucí oddělení profilování pachatele, které založil společně s kolegou. Věnuje se hlavně vykreslování vlastností pachatele podle stop, které po sobě zanechal na místě činu. Se svými spolupracovníky výrazně přispívá k hledání moderních a efektivních metod kriminalistiky. Je autorem knih, které se věnují jak osobnosti a činům sexuálních, hromadných a masových vrahů, tak jejich koncům.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jak sérioví a...

Zámek ZábřehOstrava (4.7 km)

STING ApartmentsHavířov (11.2 km)

Zámeček Petrovice Karviná (20.3 km)