Umění být sám sebou

Umění být sám sebou

Adresa:

Ostrava, 28. října 8

Termín: 31.8.2021
Vstupné:

90 Kč (studenti a důchodci 70 Kč)

31srpen úterý 19:00

Žánr: ostatní akce


Umění být sám sebou, tedy umění vybudovat svou vlastní identitu a žít podle ní, nemusí být vždy snadné. Jsme pod vlivem mnoha vnějších vlivů a proudů…, jak tedy najít, rozeznat či objevit sebe sama, svou vlastní cestu? Je důležité naše vzdělání? Má smysl mít nějaký ideál v životě, nebo je to jen utopie? Co naše hodnoty a výchova?
Tušíme, že odpovědi a poznání musí přijít zevnitř, z našeho vnitřního života, který dokážeme rozvíjet navzdory módám a trendům vnějšího světa. Člověk je tvor společenský, pomáháme si a sdílíme zkušenosti. Přesto je však cesta každého z nás jedinečná. Co nás na této cestě může vést? Co hledat uvnitř sebe sama? Abychom pak mohli říct: „Toto jsem já a tohle jsou cíle mého života, které chci následovat.“
Podobnými úvahami, zkoumáním a skutečným uměním být sám sebou se zabývali mnozí filozofové a mudrci, stejně jako i celé civilizace minulosti. A dnes tomu není jinak. Změnily se kulisy našich životů, naše okolí a naše technické možnosti, ale jsme to stále my a chceme kráčet s vědomím, že víme, kdo jsme a proč a kam směřujeme. Dalo by se říct, že hledáme odpověď na tu nejdůležitější otázku týkající se smyslu našeho života.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Umění být sám sebou

Zámek ZábřehOstrava (5.1 km)

STING ApartmentsHavířov (10.8 km)

Zámeček Petrovice Karviná (19.8 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?