Improshow: velká šance s odvazem

Improshow: velká šance s odvazem

Adresa:

Mosty u Jablunkova, Dům PZK - Kasowy, Mosty u Jablunkova 470

Termín: 20.8.2021
Vstupné:

zdarma

20srpen pátek 17:30

Žánr: divadlo


Neopakovatelná show v podání pohotových ostravských herců Divadla improvizace ODVAZ. Ti se tentokrát inspirují historií opevnění v Mostech u Jablunkova. Nečekaně, originálně a hlavně vtipně! Co je to IMPROSHOW? V tématických improvizačních show, jako je tato, obvykle hráči divadla Odvaz vůbec netuší, jaký formát improvizace si na ně moderátor večera připravil. Příběhy se točí kolem jednoho tématu, ale vše ostatní je autentické a vytvořené přímo na divadelním jevišti na témata zadaná od diváků. Úkolem hráčů je především parádně pobavit diváky.

O divadle Odvaz Divadlo Odvaz je prvním a zatím jediným kamenným improvizačním divadlem v České republice, nachází se v Ostravě. Divadlo vzniklo v roce 2016, ale počátky improvizačního souboru sahají až do roku 2002. Divadlo hraje výlučně improvizační představení, která využívají témat o diváků, na základě kterých hrají hráči předem nepřipravené příběhy. Forma je tudíž daná, ale obsah vzniká a zaniká přímo před zraky diváků. Jen velmi výjimečně se v představeních objevují vážné prvky, primárně hraje Odvaz pro zábavu a jeho hlavním cílem je pobavit diváky. Jelikož se jedná o improvizaci, tak každé představení je originální a nikdy se neopakuje. Odvaz je otevřen všem divákům, kteří mají rádi zábavu a divadlo, které je odlehčené, dělá si legraci samo ze sebe a nebere se příliš vážně.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Ostravě Akce v obci Mosty u Jablunkova

Podobné akce

6říjen středa 18:30

Audience

, 28. října 120 Divadlo

19říjen úterý 19:00

Caveman

, Kolářská 5 Divadlo

6listopad sobota 18:30

Nebezpečné známosti

, Smetanovo náměstí 3104/8A Divadlo

Ubytování v okolí akce Improshow: velká šance...

Restaurace a Penzion u MarynyJablunkov (4.4 km)

Wellness Hotel BahenecPísečná (7.9 km)

Rekreační středisko BudoucnostFrýdlant nad Ostravicí (28.2 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?