Koledy s cimbálkou Dušana Kotlára

Koledy s cimbálkou Dušana Kotlára

Adresa:

Pěnčín , Pěnčín 62

Termín: 14.12.2016
Vstupné:

zdarma

14prosinec středa 18:00

Žánr: koncertyelektrozdarma


Koledy u cimbálu Rok se sešel s rokem a opět nás čeká čas Adventu. Zkuste se alespoň v tomto období zastavit. Vždyť celý rok je vždy tak hektický, tak alespoň nyní v předvánočním čase zapomeňte na starosti a pracovní shon.

Užijte si krásné chvíle se svými blízkými. Pomoci tomu mohou i různé kulturní akce, které navodí tu správnou atmosféru. Příkladem je například již VI. ročník akce Česko zpívá koledy, kterou pořádá Deník Bohemia. Tato vánoční kulturní akce není spjata s jedním konkrétním místem. Výjimečnost je v tom, že se ve stejnou dobu koná na různých místech nejen naší republiky, ale i v zahraničí. Ve spolupráci s panem Dušanem Kotlárem bychom vás chtěli jménem našeho portálu pozvat do obce Pěnčín, která se do tohoto projektu opět zařadila. Poslechněte si a zazpívejte vánoční koledy spolu s cimbálovou muzikou Dušana Kotlára a sólistkou Olgou Kostelencovou.

Vánoční hvězda Prostřednictvím elektronického formuláře je možné v přihlášených městech rozsvítit hvězdu. O to vše se postarali i v Pěnčíně, takže hvězda bude svítit i v této obci. A kdy vše vypukne? Do svého diáře si zapište termín 14. 12. 2016. Právě v tento den bude od 18:00 zahájena celá akce, kterou v místním Kulturním domě podpoří i zmíněná cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce.

Na co se můžete těšit? Vedle vybraných klasických koled zazní i díla autorů jako např. G. Verdi, B. Smetana, A. Dvořák, E. Kalmán, G. Bizet, J. Offenbach, F. Lehár, W.A. Mozart, L. Cohen a další. V čem je tato akce tak výjimečná? Hlavní kouzlo je v tom, že tisíce lidí po celé republice, ale i v zahraničí, budou ve stejný okamžik a v určeném pořadí hromadně zpívat koledy.

A to je na tom to nejkrásnější, takže by jistě bylo škoda, když byste nebyli u toho. Vstupné je zdarma. Občerstvení bude zajištěno. Přijďte si společně zazpívat vánoční koledy a prožít příjemný adventní čas.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Liberecký kraj Akce v obci Pěnčín

Podobné akce

20květen pondělí 19:00

2březen sobota 19:30

Ubytování v okolí akce Koledy s cimbálkou...

Zámecký hotel Sychrov Sychrov (3.6 km)

Hotel Karel IV. Turnov (6.1 km)