Liberec, Sportovní areál Vesec

15.5.2016

zdarma

Další vstupenky

S rodinou do Vesce

Květnový den bude ve sportovním areálu Vesec opět plný zábavy nejen pro děti a jejich rodiče, ale také prarodiče. Akce má formou prezentací a zábavných her nabídnout dětem smysluplné trávení volného času.

Na celou neděli 15. května je připraven již pátý ročník akce S rodinou do Vesce. V libereckém Sportovním areálu Vesec bude nachystán program jak pro nejmenší děti, tak pro „odrostlejší“ robátka. V rozlehlém areálu se představí celý Integrovaný záchranný systém Libereckého kraje: návštěvníci se stanou svědky zásahu Městské policie při zadržování pachatele nebo uvidí použití psa v jejích službách.

Hasiči předvedou ukázku zásahu u hořícího auta či ukázku vyprošťování z vozidla. Na místě bude i Tým silniční bezpečnosti či BESIPU. Během dne si děti mohou zaskákat na trampolínách a nechat se inspirovat skokany z družstva Trampolíny Patrman, ze kterého vzešla olympionička Zita Frydrychová. Své umění předvede taneční skupina Takt Liberec nebo břišní tance ze studia AISHA.

Po celý den si všichni mohou vyzkoušet nejrůznější sporty, na místě bude krom jiného i horolezecká stěna. Tatínkové si mohou užít předváděcí jízdy nových českých vozů. A mnoho dalších atrakcí bude připraveno po celý den včetně pestrého programu. Pro návštěvníky je vstup zdarma.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce S rodinou do Vesce

Hotel Eden   Liberec

Hotel Radnice   Liberec

Kulturní centra - Liberec Akce v obci Liberec

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.