iQFablab chytrá dílna, Liberec

iQFablab chytrá dílna

Liberec, U Nisy

Není tu akce, kterou iQFablab chytrá dílna pořádá? Přidej ji
  • Byli tadydolenska
  • Ohodnoť místo
  • iqlandia.cz

Chytrá dílna iQFABLAB nabízející vyžití pro všechny milovníky tvoření a moderních technologií. Máte k dispozici jak klasické nástroje, tak moderní zařízení. Vyzkoušejte si práci na 3D tiskárně, laseru a dalších technologických vychytávkách, při kterých žádná tvořivá ruka nezůstane v klidu.

Chytrá dílna s širokou škálou možností je vhodná pro děti od 8 let s doprovodem, učitele i širokou veřejnost (od 15 let).

V iQFABLABU pravidelně pořádáme kurzy a workshopy, na kterých si můžete přijít vyrobit něco zajímavého. Aktuální akce najdete na stránkách.

Fungujeme také jako Otevřená dílna. Otevřená dílna iQFABLAB je v Liberci unikátní projekt pro širokou veřejnost - pro všechny kutily, inovátory, bastlíře, makery, modeláře, vynálezce a zkrátka pro všechny, kteří chtějí tvořit vlastní originální výrobky anebo se učit novým dovednostem a poznávat nové technologie.

Pro otevřenou dílnu jsou nastavené konkrétní časy v určený den. Účast je nutné rezervovat. Pokud máte zájem si dílnu nejdříve prohlédnout a zjistit, jak to u nás vše chodí, zastavte se u nás osobně. Prohlídka je zdarma. Návštěvu si i přes to prosím dopředu rezervujte, aby jste nás v iQFABLABU zastihli.

Chcete si udělat teambuilding ve firmě? iQFABLAB je skvělý i pro tento typ využití. Stačí se domluvit a přijít si trochu zakutit.

Pro více informací navštivte naše stránky.iQFablab chytrá dílna a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

iQFablab chytrá dílna: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!