Přejít na stránky Ticketpro.cz

Night of Warriors III

Adresa:

Liberec, Jeronýmova 494/20

Termín: 16.3.2013
Vstupné:

250 Kč /nečíslované sezení)

16březen čtvrtek 01:00

Žánr: sport


Již třetí pokračování galavečera bojovníků s názvem Night of Warriors opět přivádí do liberecké haly zápasníky domácích klubů Bicom Fight Centrum a Iron Fighters. Ti se zde představí v soubojích podle pravidel MMA, K1 a dalších disciplínách.

Již třetí pokračování galavečera bojovníků s názvem Night of Warriors opět přivádí do liberecké haly zápasníky domácích klubů Bicom Fight Centrum a Iron Fighters. Ti se zde představí v soubojích podle pravidel MMA, K1 a dalších disciplínách. Mezi vyzyvateli se objeví, stejně jako na předchozích večerech, i zástupci dalších českých a zahraničních klubů.

K vidění zde budou titulové zápasy o profesionální pásy za účasti nejlepších válečníků z domácích klubů. Hlavním tahákem večera je souboj o profesionálního mistra ČR organizace ČSFU (Český svaz full-contactu a dalších bojových umění). V něm se střetnou Georgij Fibich a Radim Kušnirak. Zvítězí v tomto zápase na pět kol Radim Kušnirak, který disponuje agresivním stylem a quot;tahem na branku quot;, nebo Georgij Fibich, jenž spoléhá na razanci a přesnost jednotlivých KO úderů?

Předběžný program galavečera s rozpisem a obsazením jednotlivých zápasů přineseme v druhé polovině února. Stručné profily jednotlivých účastníků a další informace přinášejí organizátoři na facebookové stránce akce. Předzápasy začnou v 18 hodin, od 19 hod. se můžete těšit na hlavní program.

V K1 se bojuje ve stoje a dovoleny jsou všechny pěstní techniky včetně spinning backfistu (z otočky rukou na hlavu) a všechny kopy na tělo a nohy soupeře včetně kolen. Je to nejtvrdší forma kickboxu.

Web akce: www.nightofwarriors.cz
Facebooková stránka akce: www.facebook.com/NightOfWarriors
Web BFC Liberec: www.bicom.cz
Web Iron Fighters: www.iron-fighters.cz

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Kulturní centra - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Night of Warriors III

Hotel BABYLON Liberec 1 (765 metrů)

Pytloun Penzion Zelený Háj Liberec 6 (924 metrů)