Botox

Botox

Adresa:

Karlovy Vary, Západní 1820

Termín: 27.8.2021

27srpen pátek 19:00

Žánr: koncertypoprock


Pop-rocková kapela Botox hraje od ledna 2018, kdy vydala první singl Popelář. V roce 2019 vydala první autorskou desku Dvě tváře, ke které odjela i klubové turné po české republice, zakončené velkolepým koncertem ve vyprodaném pražském Lucerna Music Baru v lednu 2020. Kapela nezahálela ani během pandemie, vydala 4 singly, z nichž nejznámější je skladba Nadechnout, na které spolupracovala řada známých tváří jako Eva Burešová, Václav Noid Bárta, Petr Kolář a další. Botox jsou jednou z mála českých kapel, která má dva frontmany Honzu Kopečného a Petra Ryšavého. Oba jsou známí muzikáloví zpěváci a herci, oblíbili si je v různých projektech ale i televizní diváci. 

V současnosti kapela jede letní turné Na Vodě tour po jihočeských kempech na Vltavě a chystá vydání druhé desky, která by světlo světa měla spatřit na podzim. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Karlovy Vary Akce v obci Karlovy Vary

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Botox

The Golden Wheel HotelPraha (423 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (824 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (852 metrů)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Karlův most Karlův most Praha 1 (400 m)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (426 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (838 m)