Souboj kotlíkových gulášů Nebanice

Adresa:

Nebanice, Nebanice 5

Termín: 22.8.2020

22srpen sobota 10:00

Žánr: festivalypro děti


Souboj kotlíkových gulášů. Zveme všechny příznivce dobrého jídla do Nebanic na fotbalové hřiště a to v sobotu 22.srpna kde v 10:00 zahájíme kuchařské zápolení. Vařit se bude ten nejlepší kotlíkový guláš na Západě Čech.

Výkony tříčlenných týmů bude hodnotit šestičlenná porota v čele s hercem a dabérem Jiřím Petráškem - ( syn Jana Wericha) a Miroslavem Adamcem spisovatelem a scenáristou hlavní porotci přijedou z Prahy a společně s dalšími osobnostmi z chebského regionu budou ochutnávat. Také i návštěvníci a hosté mohou ohodnotit ten nejlepší kotlíkový guláš. A pokud budou mít štěstí vyhrají luxusní pobyt v Resortu Stein u Chebu. Hosté se mohou těšit na bohatý doprovodný program. Připravte se na zápolení v poznávání českých značek piv a také poznávání koření. Pro děti jsou připravené zábavné atrakce jaké jsou třeba: Bumber Ball, skákací hrad, mega terče, malování na obličej... Součástí naší akce je i malý jarmark. Kde budete mít možnost jak nakoupit, tak i ochutnat potraviny ze západočeského regionu a Čech. Skvělou náladu podpoří kapela Drsná žízeň z Lubů u Chebu. Celou akci připravila a také pořádá agentura Ko-Sti.cz ve spolupráci s obcí Nebanice. Záznamy s celého dne můžete sledovat na naší Facebookové stránce: Nebanický gulášofest. Exluzivní videa a fotografie ze stanu porotců můžete sledovat na INSTANGRAMU regionální televize - TV CHEBSKO KAPACITA JE OMEZENÁ NA 1000 OSOB. TAK DORAZTE VČAS !

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Karlovarský kraj Akce v obci Nebanice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Souboj kotlíkových...

Spa & Kur Hotel PrahaFrantiškovy Lázně (8.5 km)

Revelton StudiosFrantiškovy Lázně (8.6 km)

Spa & Kur Hotel HarveyFrantiškovy Lázně (9 km)