Megaphone & Band a Ska

Adresa:

Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 139

Termín: 29.12.2017
Vstupné:

180

29prosinec pátek 21:00

Žánr: rockpopreggaediscofestivaljazz


MEGAPHONE je svěžím větrem české klubové i festivalové scény. Základem je rozmanitý a rozpoznatelný mix funku, rocku, reggae či disco s jasným rukopisem. V létě 2013 Megaphone vydal debutové dlouhohrající album Gift Shop, které pokřtil a s kapelou zazpíval Matěj Ruppert (Monkey Business). V tomtéž roce kapela vystoupila na top českých festivalech Rock for people či Colours of Ostrava ve společnosti nejlepších českých i světových kapel.

V roce 2014 vzniká videoklip k singlu Dancin' shoes, jenž v současnosti rotuje např. v televizní stanici Óčko. Základem jsou energická vystoupení s našláplým setem písní, které nenechají nikoho sedět u stolu. Pojďte se na ně podívat, budou Vás bavit!

Band-a-SKA je kapela z okolí Týniště nad Orlicí, která se dala dokupy v roce 2010. Kombinuje off beatový rytmus SKA muziky s prvky popu, jazzu a funky. Do tohoto času vydala kapela CD Zajíc v pytli (2013) a tři EP, z nichž nejnovější V našem lese děs a běs (natočeno ve studiu Biotech), pokřtila letos v březnu. Kromě klubových a festivalových vystoupení v ČR má za sebou i koncerty v Polsku nebo vystoupení v Berlíně.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Megaphone & Band a Ska

Pension Svoboda Pec pod Sněžkou (564 metrů)

Hotel Emerich Pec pod Sněžkou (1 143 metrů)