Pohádka Čertův poklad

Pohádka Čertův poklad

Adresa:

Nechanice, Zámek

Termín: 24.7.2021
Vstupné:

jednotné 100 Kč

Žánr: divadlopohádka rodina pro děti zámek Hrádek u Nechanic


Časy představení pro oba dny: v 9. 30h, v 10. 45h, ve 14h, v 15. 15h

Rezervace nutná kvůli omezeným skupinám na Tel.: 604 381 520 nebo emailu: agentura.veronika@centrum.cz, www.agenturaveronika.cz

Představení se může konat pouze při příznivém počtu nakažených Covid a na základě protiepidemických opatření, které budou v daném období předepsané.

Děti milují čtení a vyprávění pohádek, ale ještě raději jsou reálnou součástí pohádky a to přímo na opravdovém zámku. Náš projekt je ojedinělý v tom, že se pohádka nehraje klasicky na jednom podiu, ale děti procházejí okolím zámku a zamíří též do sklepení, kde se odehrává děj našich příběhů. Srdečně Vás zveme na veselou pohádku Čertův poklad, která se odehraje na nádvoří a Dračí sluji( sklepení) zámku Hrádku u Nechanic. Podium i hlediště bude zastřešené, takže se akce koná i za nepříznivého počasí.

Princezna Jasmína netrpělivě očekává svého ženicha, a protože chce poznat jeho pravou povahu, vymění se se svou služkou Žofií. Podobný nápad však dostane i princ a jeho sluha. A aby toho ještě nebylo málo, všichni se dozvídají, že pan král před lety slíbil princeznu drakovi za ženu. Kdo je pravý hrdina a kdo má upřímné srdce se dozvíte v této veselé pohádce.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Královéhradecký kraj Akce v obci Nechanice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pohádka Čertův poklad

Pension U svateho JanaHradec KrálovĂ© (8 km)

Pivovar Lindr MĹľanyMilovice u HoĹ™ic (8.1 km)

Restaurace a pension ÄŚernĂ˝ kĹŻĹHradec KrálovĂ© (9.2 km)