LiStOVáNí – Co by můj syn měl vědět o světě - Pec pod Sněžkou

LiStOVáNí – Co by můj syn měl vědět o světě - Pec pod Sněžkou

Adresa:

Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 139

Termín: 26.6.2021

26červen sobota 17:30

Žánr: ostatní akce


Zveme vás na první LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem. 17:30 povídání a křest o knize 555 Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka 18:00 LiStOVáNí – Co by můj syn měl vědět o světě VSTUPENKY Předprodej běží od 10. června v síti Goout. Stačí kliknout na tlačítko Najít vstupenku a otevře se prodejní odkaz. Tištěné vstupenky lze zakoupit v kavárně CRAFT coffee.

Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec; Lukáš Hejlík je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna. Backman: „Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.“ Hejlík: „Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme.“ vydalo nakladatelství Host v roce 2017 v překladu Heleny Matochové účinkuje: Lukáš Hejlík Součástí představení bude i povídání a křest nové knihy 555 Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka! Kavárna CRAFT coffee, která je v podlobí KlonDiku se zapsala, jak do Gastromapy, tak i do nové knížky, takže si sbalte knížky a přijeďte pro razítka a podpis Lukáše Hejlíka! Možnost ubytování přímo u nás na Hostelu KlonDike - Pec pod Sněžkou. Drž Pec!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce LiStOVáNí – Co by...

Hospoda na PeciPec pod Sněžkou (52 metrů)

Hotel HoĹ™ecPec pod Sněžkou (54 metrů)

Aparthotel SvatĂ˝ VavĹ™inecPec pod Sněžkou (57 metrů)