Přednáška: Z hlubin oceánu na Azorské ostrovy: Tomáš Kůdela

Přednáška: Z hlubin oceánu na Azorské ostrovy: Tomáš Kůdela

Adresa:

Vamberk, Voříškova 84

Termín: 15.10.2020
Vstupné:

50 Kč

15říjen čtvrtek 17:30

Žánr: ostatní akcepřednášky


Azorské ostrovy jsou považovány za pozůstatky bájné Atlantidy. A pokud je na tom špetka pravdy, pověsti o ní nelžou. Sopečné ostrovy s množstvím bujné vegetace, jeskyň, kráterů i horkých pramenů Vás uchvátí. Až tam zjistíte, kolik existuje odstínů zelené, a nebudete se moci vynadívat na kouzelná smaragdová jezera.

A co víc, na plachetnici budete mít všechny ostrovy jako na dlani. Při naší plavbě mezi Azory jsme jich z devíti navštívili sedm, podívali se na nejvyšší vrchol Portugalska a koupali se v lávových zátokách. Chcete s námi také zažít nezapomenutelná dobrodružství? Nastupte na palubu, vyplouváme!

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 15. října od 17:30 hodin v Městské knihovně Vamberk, Voříškova 84.

Tomáš Kůdela vystudoval elektrotechniku, ale vždy ho lákalo dobrodružství a neznámo. A tak si udělal kapitánské zkoušky, pořídil si loď a plní si svůj námořnický sen – posledních 17 let se věnuje expedičnímu jachtingu. Na plavby vyráží sám, nebo s posádkou, kterou zároveň zaučuje v řízení lodi.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Přednáška: Z hlubin...

Ubytování VernerDeštné v Orlických horách (21.1 km)

Srub MidlaČenkovice (31.6 km)

U tří jasanůLuže (32.7 km)