Loučení s létem

Loučení s létem

Adresa:

Hořice, Areál Na zahradě

Termín: 12.9.2020
Vstupné:

350 Kč

12září sobota 13:00

Žánr: rock festival hudební festival koncert

Umělci: Gaia MesiahŽlutý PesThe AgonyBenefit


Tradiční a celorepublikově známý festival The Legends Rock Fest si za svou historii získal přízeň fanoušků z celé České republiky. Po letů plném venkovní zábavy však následuje dlouhé období zimního půstu. Aby byla možnost se na tento půst připravit, přicházejí jeho organizátoři s novou akcí LOUČENÍ S LÉTEM.

Na prvním ročníku se představí GAIA MESIAH, ŽLUTÝ PES s ONDŘEJEM HEJMOU, RAMMSTEIN TRIBUTE show, THE AGONY a BENEFIT.

Celá akce navíc proběhne v nově otevřeném areálu, který je po více než ročním úsilí vytvořen právě pro tento účel. Neváhejte proto využít i zvýhodněné zaváděcí ceny vstupenek v předprodeji a přijďte si užít společnou radost, kde si užijete 7 hodin 100% originální a neokoukané zábavy. 

Zakládajícími členkami se staly v roce 1998 bubenice Misha Cortéz a kytaristka Santa Morella, které se sešly v kapele Panika a pak spoluzaložily a hrály v kapele Rage Against The Machine revival. Od tohoto roku se také datují první...
Pod názvem The Agony si lze představit delikátní dámskou rockovou jízdu. Holky začaly poměrně nedávno, ale mají mnohé zkušenosti z jiných kapel (K2, A.B.Band, Designed by Death, Designers ad.) a vyšlo jim už i první EP

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Loučení s létem

Spa Resort Tree of LifeLázně Bělohrad (8.1 km)

Rezidence Věž JičínJičín (21.2 km)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (22.6 km)