Dům Kultury Koruna, Hořice

Dům Kultury Koruna

Hořice, Hálkova 105

Není tu akce, kterou Dům Kultury Koruna pořádá? Přidej ji
  • Byli tady
  • Ohodnoť místo
  • www.dum-kultury-koruna.cz

Malebný kulturní  stánek, který svou činností navazuje  na bohaté  tradice zdejších  amatérských uměleckých souborů i všeho pěkného , co bylo  až dosud v  našem městě  pod horami  v oblasti  kultury vykonáno.  Mnohé z akcí přerostly svým významem nejen rámec města, ale i celého regionu, například jazzový festival "Hořice JazzNights". 

Oblíbený je i jarní festival Hořické hudební slavnosti, pravidelné jarní a podzimní divadelní cykly a také vysoce kvalitní koncerty Klubu přátel hudby. Bohatá je již tradičně plesová sezóna, jíž každoročně předcházejí letní a podzimní taneční kurzy.  Nekoncertujeme jen v Domě kultury,  ale také  pořádáme koncerty  v Chrámu  Narození  Panny  Marie, v  rekonstruovaném sále městské radnice a v letních měsících i u  Obelisku na vrchu  Gothardě a v  hořické synagoze.

Jako součást  Hořických  hudebních  slavností  jsou v letním období pro návštěvníky Smetanových sadů pořádány promenádní koncerty. Doufáme,  že stránky  našeho Domu kultury Vás zaujmou a že i Vy si v naší rozmanité nabídce vyberete ten svůj pořad.Dům Kultury Koruna a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Dům Kultury Koruna: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!