Rock for People

Rock for People

Adresa:

Hradec Králové, Letiště 38

Termín: 16.6.2022 (čtvrtek) 18.6.2022

16čer - 18čer celý den

Žánr: festivalyrock metal punk hudba hudební festival Hradec Králové

Umělci: Green Day


Green Day, Fall Out Boy a Weezer potvrzují účast na Rock for People 2022

Potvrzeno. Rock for People přivítá příští rok americké punk rockery Green Day i jejich souputníky Fall Out Boy a Weezer. Festival proběhne ve dnech 16. - 18. června 2022.

Festival je od ledna 2020 vyprodaný, rychle se prodaly také vstupenky uvolněné z refundací.
Zatím nespecifikovaný počet vstupenek bude puštěn do prodeje na podzim tohoto roku. Rock for People spravuje od letošního roku královéhradecký Festivalpark, festivalový tým pracuje se na jeho vylepšení a případném rozšíření. To povede k většímu komfortu návštěvníků i možnému navýšení návštěvnické kapacity.

Milé fanynky, milí fanoušci Rock for People, s těžkým srdcem oznamujeme, že se vyprodaný ročník 2020/2021 vzhledem k probíhající pandemii v plánované podobě neuskuteční. Program přesouváme na 16. - 18. června 2022

Zakoupené vstupenky nadále zůstávají v platnosti na příští rok, postupně budou také oznamováni znovupotvrzení interpreti.

A máme i dobré zprávy! Neskládáme ruce do klína, jakmile to bude možné a budou ujasněny podmínky pořádání letních akcí, zorganizujeme hudební setkání v areálu. Sledujte nás, ať vám chystané akce Rock for People neuniknou!

Letos jsme se navíc stali provozovatelem celého festivalového areálu v Hradci Králové a plánujeme v něm významné změny. Dejte nám vědět, jaká vylepšení by vás potěšila.

Děkujeme za vaši neustávající podporu a zprávy. Jste boží, držíte nás nad vodou a my vám to vrátíme.

Green Day je americká punk rocková kapela, která vznikla roku 1987. Skupinu tvoří hlavní zpěvák a kytarista Billie Joe Armstrong, basista a doprovodný vokalista Mike Dirnt, bubeník Tré Cool a kytarista Jason White, který byl za člena...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rock for People

Penzion Nad OborouHradec KrálovĂ© (1 360 metrů)

Hotel U Královny EliškyHradec KrálovĂ© (3.5 km)

Hotel ÄŚernigovHradec KrálovĂ© (3.5 km)