Ahoj na Rozkoši

Adresa:

Náchod, SK Vodní sporty Rozkoš

Termín: 1.7.2020 31.7.2020
Vstupné:

0 Kč

Žánr: popfestivalfilm


V létě na Rozkoši Objevíte více zábavy Na pláži u vodní nádrže Rozkoš bude celý červenec živo. Poprvé se na místě objeví živé koncerty, párty s DJs i letní kino. Kromě kulturního programu pod taktovkou Objevte Více Muziky se můžete těšit i na vodní zábavu, jako je paddleboarding, wakesurfing nebo flyboard. Na Rozkoši tak poprvé startuje léto nabité nejen muzikou, ale také filmy a vodními sporty všeho druhu.

V rámci koncertů vystoupí oblíbení hudebníci domácí scény, kteří si na pódium pozvou své přátele a jimi vybrané hudebníky, aby vytvořili pohodovou letní atmosféru a nechali návštěvníky prožít unikátní zážitek. Přátelské koncerty, pohodová atmosféra, slunce nad hlavou a pláž pod nohama. Přijďte si na sobotní mejdany poslechnout třeba Tonyu Graves, Marku Rybin a její hosty z Gaia Mesiah nebo DJ IM Cyber. Objevování hudby ale nezůstane jen u koncertů. Každý pátek se totiž rozjede plážová párty s nejlepšími českými DJi, jako je DJ Robot, nebo DJ Lumiere. Pozadu nezůstane ani česká a zahraniční kinematografie. Letní kino bude promítat středy a čtvrtky, a to jak české klasiky, jako Samotáři nebo Rozmarné léto, tak dokumentární snímky z Mezinárodního filmového festivalu Voda, moře, oceány. Pláž je umístěná v SK Vodní Sporty Rozkoš ve Velké Jesenici. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Náchod

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ahoj na Rozkoši

Wellness Hotel VyhlídkaNáchod (9.9 km)

Ubytování VernerDeštné v Orlických horách (22.1 km)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (23.3 km)