Pavel Vondráček - Love Stories Tour - Hradec Králové

Pavel Vondráček - Love Stories Tour - Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové, Československé armády 300

Termín: 25.5.2020 v 19:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

190

25květen pondělí 19:00

Žánr: koncerty


Nezapomenutelná tour mladého českého klavíristy a skladatele Pavla Vondráčka se uskuteční také ve Velkém sále královéhradeckého Adalbertina v pondělí 25. května 2020. V úchvatném komorním prostředí zazní skladby z umělcova nejnovějšího alba, ale také hudba z alba předchozího, hudba převzatá či skladby klasických skladatelů.

Pavel Vondráček je jedním z nejtalentovanějších mladých klavíristů. Na klavír začal hrát ve svých 3 letech a mnoho let navštěvoval hodiny klasické hudby. Až ve svých 13 letech objevil svoju vášeň pro skladbu a klavírní improvizaci. Po mnoha vystoupeních vydal v roce 2015 své debutové album "Lost in the Wind", které obsahuje především úpravy populárních písní, ale také výběr z autorových vlastních improvizací. Nedlouho po vydání alba Lost in the Wind nastoupil na nejprestižnější hudební akademii světa Berklee College of Music a složil hudbu k albu "Love Stories", které vydal až koncem roku 2019. S albem též odstartoval svou klavírní tour velmi úspěšnými koncerty v Poděbradech a Praze. Po úspěchu ve Spojených státech se na přelomu května a června vrací do ČR a na podzim pokračuje evropskou tour.

Hudba na albu "Love Stories" je osobní zpovědí umělce, který právě objevuje první milostné vztahy. Téma lásky je netradičně ztělesněné v čistě instrumentální hudbě a dává posluchači velký prostor k vlastní fantazii. Pavel Vondráček pro svou "Love Stories Tour" připravil nezapomenutelný program plný překrásné hudby, úžasných hostů, ale také vizuální prožitek.

Hudební kluby - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pavel Vondráček - Love...

Hnízdo snůHradec Králové (265 metrů)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (339 metrů)

Hotel U Královny EliškyHradec Králové (376 metrů)