Fimodílna 2. - Z pouště

Brno, Dominikánská 11

24.10.2016

450

Další vstupenky

Fimodílna 2. - Z pouště

Co vás čeká v kurzu FIMODÍLNA 2. - Z POUŠTĚ

V tomto pravidelném kurzu se seznámíme s kouzlem polymerové hmoty a vyrobíme si spoustu zajímavých šperků, doplňků a dekorací. 

Co se naučíte:

Během šestnácti volných lekcí se seznámíme s mnoha technikami práce s polymerovou hmotou a vše si vyzkoušíme na konkrétních projektech. Naučíme se pracovat s barvami a různými druhy pomůcek. 

Na kurzu si vyrobíme sadu šperků v tónech rozpálené pouště. Naučíme se vytvářet několika barvené blendy, seskládat z nich požadovaný vzor a zhotovit šperk. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé. Barevnost konečného šperku si můžete zvolit dle vlastních preferencí. 

Co s sebou:

Ssebou si vezměte hot fix kamínky na dokončení šperku, třpytky ve zlatých odstínech (budou k zapůjčení). 

V ceně kurzu je vždy polymerová hmota na daný projekt. Je potřeba si donést vlastní základní pomůcky jako je strojek, řezáky, podložka. Pokud si nebudete jistí, co všechno budete potřebovat a co je zde k dispozici, napište nám prosím nebo zavolejte. Doporučujeme pracovní oděv na převlečení. 

Co si odnesete:

U jednodušších projektů si odnesete dokončený výrobek nachystaný na pověšení na náhrdelník nebo ke kompletaci. U složitějších bude potřeba doma dokončit detaily jako je začištění zadní strany šperku, obroušení apod. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Fimodílna 2. - Z pouště

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.