Fimodílna 1. - kámen na kameni

Brno, Dominikánská 11

19.9.2016

450

Další vstupenky

Fimodílna 1. - kámen na kameni

Co vás čeká v kurzu FIMODÍLNA

V tomto pravidelném kurzu se seznámíme s kouzlem polymerové hmoty a vyrobíme si spoustu zajímavých šperků, doplňků a dekorací. Kurz je koncipovaný tak, aby ho zvládli i úplní začátečníci, budeme postupovat krok po kroku.

Tématem první lekce je kámen na kameni.

Co se naučíte:

Během dvanácti volných lekcí se seznámíme s mnoha technikami práce s polymerovou hmotou a vše si vyzkoušíme na konkrétních projektech. Naučíme se pracovat s barvami a různými druhy pomůcek.

V tomto kurzu si vyrobíme elegantní přívěsek s imitací polodrahokamu. Budeme pracovat s efektovými hmotami a inkousty. Kurz je vhodný i pro začátečníky. Na kurzu stihneme vyrobit víc než jeden kousek šperku.

Co s sebou:

S sebou na kurz oblíbené tvary vykrajovátek, vhodnější jsou organičtější tvary, rukavice, alkoholové inkousty (budou k zapůjčení), černá akrylová barva (bude k zapůjčení), jemný brusný papír nebo pilník na nehty.

V ceně kurzu je vždy polymerová hmota na daný projekt. Je potřeba si donést vlastní základní pomůcky jako je strojek, řezáky, podložka. Pokud si nebudete jistí, co všechno budete potřebovat a co je zde k dispozici, napište nám prosím nebo zavolejte. Doporučujeme pracovní oděv na převlečení.

Co si odnesete:

U jednodušších projektů si odnesete dokončený výrobek nachystaný na pověšení na náhrdelník nebo ke kompletaci. U složitějších bude potřeba doma dokončit detaily jako je začištění zadní strany šperku, obroušení apod.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Fimodílna 1. - kámen na kameni

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.