Brno, Cimburkova 4

20.5.2016

zdarma

Další vstupenky na koncerty

Krpole festival

Letní zábavní festival brněnského Nákupního centra Královo Pole začíná již tento pátek. KrPoLE FESTIVAL připravil den pro mladé a rodiny s dětmi nabité soutěžemi a atrakcemi. Ve večerní části je pro návštěvníky připraveno pět hodin koncertního nášupu, který završí zábavné odpoledne pro všechny věkové kategorie.

Trojici Sebastian, Pavel Callta a Majk Spirit doplní nově Martin Harich a hudební skupina ATMO music. Akci moderuje duo Leoš Mareš a Soňa Votrubová. Zábavné odpoledne začíná 20. května 2016 ve 14 hodin před Nákupním centrem Královo Pole v Brně. Family Fun zóna Sportovně-zábavné atrakce v čele s dvojicí skákacích hradů, bazénem kuliček nebo herní zónou pro nejmenší. Děti rovněž ocení připravené soutěžní disciplíny, stavebnice na hraní i různorodá odrážedla a koloběžky.

Young Fun Zóna - je určena mladým, pro které si organizátoři připravili netradiční aktivity, jako jsou skákající boty, výtvarnou techniku Airbrush a nebo herní konzole.

Hudební vystoupení SEBASTIAN 16:00-17:00 PAVEL CALLTA 17:00-18:00 ATMO MUSIC 18:00-19:00 MAJK SPIRIT 19:00-20:00 MARTIN HARICH 20:00-21:00 Chcete pokračovat na SázavaFestu a získat druhou vstupenku zdarma? Od 21. – 30. května 2016 mají návštěvníci Nákupního centra Královo Pole možnost zakoupit zvýhodněné vstupenky na akci SázavaFest a to přímo v NC Královo Pole. Pokud nakoupí nad částku 500 Kč v nákupním centru v uvedeném datu, dostanou při zakoupení jedné vstupenky na SázavaFest druhou zdarma.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Krpole festival

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.