Mikulovské pivobraní 2022

Mikulovské pivobraní 2022

Adresa:

Mikulov, Gagarinova 39

Termín: 12.8.2022 (pátek) 13.8.2022
Vstupné:

od 300 Kč

12srp - 13srp celý den

Žánr: festivalypivo pivobraní Mikulovské pivobraní hudba koncert rock Mikulov


Jsme rádi, že Vám můžeme říct dobrou zprávu: „I letos Pivobraní bude!“ Po roční pauze se opět vracíme ke dvoudennímu formátu festivalu, který můžeme shrnout pod tato hesla: pohoda, žádný stres, dobrá piva a zážitky pro kamarády i celé rodiny. Předchozí dva ročníky nám ukázaly, že hnát se za kvantitou a doslova přeplněným amfiteátrem není úplně to pravé ani pro nás organizátory, ani pro fanoušky. Už víme, že si to umíme užít i v „komornější“ atmosféře. V pořadí už dvanácté Pivobraní nabídne všem návštěvníkům opět zážitky jak hudební, tak gastronomické a v neposlední řadě také společenské.

Nikdo už nebude muset volit, jestli dostane přednost rocková hudba nebo pivo. Letos bude vše na jednom místě a přístupné všem návštěvníkům. Věříme, že to oceníte a přijdete si s námi v srpnu do Mikulova zapařit na některou z 10 pozvaných kapel a ochutnat některý z desítek pivních speciálů. Těšíme se na Vás! „In vino veritas, in pivo taky!“

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Mikulov Akce v obci Mikulov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mikulovské pivobraní...

Ubytování v Renesančním doměMikulov (971 metrů)

Terasa Pension & WinebarMikulov (996 metrů)

Ubytování KroupaDolní Dunajovice (5.3 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?