Cosmic Blues Festival v Brně

Cosmic Blues Festival v Brně

Adresa:

Brno, Pisárecká 562/7b

Termín: 26.9.2021 v 14:00 hod. (neděle)
Vstupné:

399

26září neděle 14:00

Žánr: blues festival hudební festival Brno


Cosmic Blues Festival měl mít hlavní hosty britské The Animals, tento plán však zhavaroval, protože  baskytarista The Animals - Roberto Ruiz onemocněl. Proto pořadatelé přesunuli festival o měsíc a bude se konat 26.9.2021 v areálu Zahrádka na Střeláku s kapacitou 500 lidí a s výhradně českým programem, kterému vévodí vynikající formace Bluessession s Olinem Nejezchlebou (ETC, Ivan Hlas trio, Marsyas..atd) a elitními muzikanty Ondřejem Konrádem, Jiřím Zelenkou, Pavlem Skálou a hostem na trumpetu Michalem Gerou, což je jeden z nejuznávanějších trumpetistů všech dob. V programu jsou bluesové lahůdky St. Johnny a Dobré ráno blues band, brněnší Band of Heysek a s názvem festivalu spřízněný Janis Joplin Revival.

Tohle bude top bluesové babí léto, a tak přijďte prožít Cosmic Blues Festival naplno. Čepovat se budou jiskrné Dalešice. Se vstupenkou na The Animals máte bonus 2 piva zdarma !

Program akce:

14.00 Band of Heysek (Brno)

16.00 St. Johnny (Praha)

17.30 Olin Nejezchleba a Bluessession (Praha)

19.00 Dobré ráno bluesband (Praha)

20.30 Janis Joplin Revival (Praha)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cosmic Blues Festival v...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (17.6 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (22.1 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (23.4 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...