Přejít na stránky Ticketpro.cz

Deep Purple

Adresa:

Slavkov u Brna, Palackého nám. 1

Termín: 4.8.2013
Vstupné:

790 Kč, v den koncertu 990 Kč

4srpen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockpop

Umělci: Deep Purple


Deep Purple se vrací do České republiky. 4. srpna 2013 vystoupí poprvé ve Slavkově u Brna. Publikum má tedy možnost užít si jejich nezapomenutelnou show naživo a to v kouzelné atmosféře zámeckého parku.

DEEP PURPLE SE VRACEJÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, 4. SRPNA 2013 VYSTOUPÍ POPRVÉ VE SLAVKOVĚ U BRNA. PUBLIKUM MÁ TEDY DALŠÍ, MOŽNÁ JEDNU Z POSLEDNÍCH MOŽNOSTÍ UŽÍT SI JEJICH NEZAPOMENUTELNOU SHOW NAŽIVO A TO V KOUZELNÉ ATMOSFÉŘE ZÁMECKÉHO PARKU, KTERÝ PATŘÍ K NEJVÝZNAMNĚJŠÍM HISTORICKÝM ZAHRADÁM NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY.

Jejich desky výrazně ovlivnily (nejenom) hardrockové dění na celém světě, jejich prodej přesáhl 100 milionů prodaných kopií. Málokdo se může pochlubit téměř dvěma desítkami alb. Na svém kontě mají hity jako: „Black Night quot;, „Hush quot;, „Child In Time quot; či „Smoke On The Water quot;, které dnes již patří ke stěžejním pilířům rockové hudby.
Za dobu své existence prošli nejednou personální změnou. V Deep Purple se vystřídala celá řada zvučných jmen. Mezi nimi například David Coverdale, Ritchie Blackmore nebo Joe Satriani. Jako poslední přišel do kapely hráč na klávesové nástroje Don Airey (ex Rainbow, Ozzy Osbourne atd.), který se s velkou vervou podílel i na komponování nových písní a stal se stálým členem skupiny. Naposledy se ozvali alby „Bananas quot; (2003) a „Rapture Of The Deep quot; (2005), která jsou podle ohlasů kritiky i fanoušků velice povedená a patří k tomu lepšímu, co Deep Purple za svojí letitou kariéru vytvořili. V roce 2007 pak své fanoušky potěšili koncertním záznamem „Live at Montreux 2006 quot;.
Skupina za svou dlouhou kariéru ovlivnila desítky významných umělců i tisíce amatérů. Inspirující jsou jejich kytarové rify i způsob hry na varhany Hammond či na bicí.
Na koncertě, který se odehraje v zámeckém parku ve Slavkově u Brna, se tak můžete těšit na klasické evergreeny z dlouholeté diskografie Deep Purple a na pořádnou porci hardrocku a jejich typický a nezaměnitelný zvuk.

Ian Gillan - zpěv / Roger Glover - baskytara / Steve Morse - kytary / Ian Paice - bicí / Don Airey - klávesové nástroje

CENY VSTUPENEK:

do konce roku: 690 Kč

od 1.1.2013: 790 Kč

v den koncertu 990 Kč

quot;Při zakoupení E-Ticketu nebude možnost pozdější výměny za klasickou vstupenku, E-Ticket je již platná vstupenka. quot;

Při platbě vstupenek platební kartou bude částka navýšena o poplatek za platební kartu (2,8% vč. DPH)

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Deep Purple je anglická rocková skupina, která byla založena v Hertfordu roku 1968. V tvorbě této skupiny docházelo ke spojení klasické hudby, jejímž propagátorem byl zejména Jon Lord, a hardrockových motivů, které prosazoval Ritchie...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Deep Purple

Vinný sklep KrýsaKyjov (24.2 km)

Ubytovani U KulkyKyjov (24.3 km)

Restaurace a hotel OlbergBlansko (24.9 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...