Přejít na stránky Ticketpro.cz

Basto

Adresa:

Brno, Divadelní 3

Termín: 4.5.2012

4květen čtvrtek 01:00

Žánr: festival


Dj Basto, nejzářivější hvězda belgické hudební scény, autor megahitu "Again Again", přijíždí do ČR. Na svém kontě má také další velký hit "Gregory´s Theme" a řadu remixů, např. pro Kylie Minoque, Mobyho, Sander Van Doorna a další.

Dj Basto, nejzářivější hvězda belgické hudební scény, autor megahitu "Again Again", přijíždí do České republiky. Vystoupí v exkluzivním setu 4.května v brněnském klubu Tabarin. Na svém kontě má také další velký hit "Gregory´s Theme" a řadu remixů, např. pro Kylie Minoque, Mobyho, Sander Van Doorna a další. Pozornost upoutal i svým setem na obřím festivalu Tomorrowland.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Basto

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.8 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.3 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...